ZUS to nie MUS – szkolenie dla przedsiębiorców

 

10420634_10201757337326496_432049034_o

ZUS TO NIE MUS

Spotkanie dla przedsiębiorców

Prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą? 

Irytuje Cię opłata do ZUS?

Myślisz o innej formie zapewnienia sobie emerytury?

Jeżeli na jakieś pytanie odpowiedziałeś TAK zapraszamy Cię spotkanie, na którym dowiesz się jak nie płacić ZUS-u oraz jak lepiej zainwestować te pieniądze.

Nie znamy jeszcze terminu najbliższego spotkania. Planujemy kolejne spotkanie na połowę stycznia. Jeżeli chcesz znać dokładny termin koniecznie POLUB NAS NA FB

 ZAPISZ SIĘ NA SPOTKANIE

ZUS obecnie przeżywa ogrom problemów związanych z finansowaniem emerytur. Problemy te wynikają z systemu emerytalnego zwanego pokoleniowym, gdzie przy ujemnym przyroście naturalnym obecne pokolenie pracujące nie ma szans utrzymać emerytów. Wielu przedsiębiorców, którzy prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą dotyka problem comiesięcznego kosztu  w postaci opłaty do ZUS. W dobie tzw. listów motywacyjnych, gdzie często otrzymujemy informację, że otrzymamy emeryturę na poziomie 100,200,300zł miesięcznie, przedsiębiorcy zaczynają szukać innego sposobu prowadzenia swojej działalności. Podczas wystąpienia pokażemy w jaki sposób legalnie prowadzić swoją działalność i nie płacić ZUS-u.

Geneza spotkania: Pomysłodawcy, czyli Justyna Broniecka-Klim, Anna Lindner-Grem oraz  Mateusz Chłodnicki nie wierzą w to, że ZUS zapewni im godną emeryturę. Jakiś czas temu trafili na siebie podczas realizowania planów rozwojowych swoich firm. Okazuje się, że każdy z nich edukował przedsiębiorców z tą samą wizją – aby inaczej inwestowali pieniądze niż do ZUS-u. Właśnie dlatego połączyli siły i edukują Polskich przedsiębiorców.

Twoja inwestycja w spotkanie to 30zł

ZAPISZ SIĘ NA SPOTKANIE

DOWIEDZ SIĘ KIM SĄ PRELEGENCI

Podczas spotkania będzie możliwość zapisania się na konsultacje indywidualne oraz dostępna będzie również książka Vademecum prowadzenia spółki z o.o.

 

 

 

© 2013-2014 ReduTax Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.